پیام خود را بنویسید
کانال موسسه در آپارات کانال موسسه در اینستاگرام کانال موسسه در تلگرام چند رسانه ای

بایگانی بخش میز آینده پژوهی آموزش عالی

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ -

هشتمین پنل میز آینده پژوهی آموزش عالی ایران

پنل میز آینده پژوهی با حضور متخصصان و مطلعین کلیدی و اعضای پنل و با موضوع «آینده ارزشیابی کیفیت آموزش عالی در ایران»...

img_yw_news
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ -

هفتمین پنل میز آینده پژوهی آموزش عالی ایران

پنل میز آینده‌ پژوهی آموزش عالی ایران با موضوع «آینده گسترش آموزش عالی در ایران» و «راهبردهای توسعه هدفمند، متوازن، متناسب، کیفی و پایدار مؤسسات آموزش عالی»...

img_yw_news
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۳ -

آینده بین المللی شدن آموزش عالی در جهان

پنل میز آینده پژوهی با حضور معاونین آموزشی، پژوهشی و فناوری و رئیس مرکز پژوهشی آینده پژوهی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و اعضای پنل و با موضوع «آینده بین المللی شدن آموزش عالی در جهان و نحوه مواجهه خلاق دانشگاههای ایران با آن»

img_yw_news
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ -

آینده منابع مالی آموزش عالی ایران

ششمین پنل «میز آینده پژوهی آموزش عالی ایران» با عنوان «آینده منابع مالی آموزش عالی ایران»...

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ -

جهان متحول، دانشگاه ایرانی و آینده یاددهی – یادگیری

پنل میز آینده پژوهی با حضور ریاست پنل سرکار خانم دکتر فریده مشایخ و اعضای پنل و با موضوع «جهان متحول، دانشگاه ایرانی و آینده یاددهی - یادگیری» ساعت ۱۱ الی ۱۳ روز چهار شنبه ۲۶ آبان در محل موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی برگزار شد. در این پنل هر یک از اعضای پنل دیدگاه‌های خود را درباره دانشگاه ایرانی و آینده یاددهی – یادگیری بیان کردند.

img_yw_news
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ -

مهمترین موضوعات کانونی در آینده نظام علمی و آموزش عالی کشور

پنل میز آینده پژوهی ویژه بخش آموزش عالی و علم و فناوری برنامه ششم توسعه با حضور ریاست پنل جناب آقای دکتر جعفر توفیقی و اعضای پنل و با موضوع «مهمترین موضوعات کانونی در آینده نظام علمی و آموزش عالی کشور برای ملاحظه آنها در تدوین برنامه ششم توسعه (بخش آموزش، علم و فناوری)» ساعت ۸ الی ۱۱ روز یک شنبه ۶ مهرماه ۱۳۹۳ در محل موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی برگزار شد. در این پنل پس از طرح بحث و روش کار و چارچوب سناریو نویسی توسط دکتر مقصود فراستخواه، هر یک از اعضای پنل دیدگاه‌های خود را درباره مهمترین موضوعات کانونی در آینده نظام علمی و آموزش عالی کشور برای ملاحظه آنها در تدوین برنامه ششم توسعه (بخش آموزش، علم و فناوری)، بیان کردند.• برای دیدن تصاویر مربوط به افتتاحیه روی ادامه مطلب کلیک کنید.

img_yw_news
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳ -

ویژه برنامه ششم توسعه

پنل میز آینده پژوهی با حضور ریاست پنل جناب آقای دکتر جعفر توفیقی و اعضای پنل و با موضوع «مهمترین موضوعات کانونی در آینده نظام علمی و آموزش عالی کشور برای ملاحظه آنها در تدوین برنامه ششم توسعه (بخش آموزش، علم و فناوری)» ساعت ۸ الی ۱۱ روز سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ در محل موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی برگزار شد. در این پنل هر یک از اعضای پنل دیدگاه‌های خود را درباره مهمترین موضوعات کانونی در آینده نظام علمی و آموزش عالی کشور برای ملاحظه آنها در تدوین برنامه ششم توسعه (بخش آموزش، علم و فناوری)، بیان کردند.• برای دیدن تصاویر مربوط به پنل روی ادامه مطلب کلیک کنید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ -

افتتاحیه میز آینده پژوهشی آموزش عالی ایران

مراسم افتتاحیه میز آینده پژوهشی آموزش عالی ایران در موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی برگزار گردید مطالعه آینده آموزش عالی و درک پیچیدگی های پیش روی آن از ضرورت‌های نهاد آموزش عالی کشور است که در این راستا موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی به عنوان یک نهاد علمی پشتیبان نظام تصمیم گیری آموزش عالی اقدام به تاسیس «میز آینده پژوهی آموزش عالی» کرده است. میز آینده پژوهی «ساختاری گفتگویی» است به منظور مسأله گشایی، جستارگشایی و دستور گشایی برای سیاستگذاران، دانشگاهیان و ذی‌نفعان مختلف اجتماعی آموزش عالی که با رویکرد آینده اندیشی و با ساز وکار هم اندیشی (گروه بحث کانونی) در مؤسسه پژوهش و برنامهریزی آموزش عالی تأسیس شده است. در جلسه رسمی روز ۱۳۹۳/۰۵/۲۲ میز آینده‌پژوهی آموزش عالی ایران با حضور صاحب نظران و خبرگان این حوزه و توسط معاون وزیر علوم پرده برداری و افتتاح شد. • برای دیدن تصاویر مربوط به افتتاحیه روی ادامه مطلب کلیک کنید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ -

اطلاعات تماس میز آینده پژوهی

اطلاعات تماس میز آینده پژوهی آموزش عالی ایران کارشناس مسئول میز آینده پژوهی آموزش عالی ایران جناب آقای حسین سمیعی تلفن ۰۲۱-۲۳۵۱۷۱۴۲ دورنگار ۰۲۱-۲۲۰۵۰۳۳۸ آدرس پست الکترونیکی futures.study.in.he@gmail.com