پیام خود را بنویسید
 

مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر و قدردانی از ایثارگران موسسه برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1402/11/18 | 

درآستانه ۲۲ بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مراسم گرامیداشت این ایام و قدردانی از ایثارگران موسسه با حضور دکتر محمدطه عبدخدایی از مبارزین و زندانیان سیاسی پیش از انقلاب در محل موسسه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی موسسه در این نشست که با حضور هیات رئیسه، اعضای هیات علمی و یاوران علمی در سالن شهید سلیمانی موسسه برگزار شد دکتر علی باقر طاهری نیا رئیس موسسه گفت: استاد مطهری در خاطرات خود از دیدار با امام می گوید در امام خمینی (ره) چهار ایمان دیدم: اول ایمان به هدف، دوم ایمان به راه و مسیر برای رسیدن به هدف، سوم ایمان به آنچه بیان می کرد و چهارم ایمان به مردم. لذا ما نیز باید به تاسی از منظومه فکری امام و رهبر معظم انقلاب که طلایه دار سکان پیشرفت و تعالی کشور هستند در راه حفظ نظام و آبادانی ایران اسلامی کوشا باشیم.
در ادامه دکتر محمد طه عبدخدایی به بیان شرایط اجتماعی دوران ستمشاهی و آرمانهای انقلاب اسلامی پرداخت و خاطرات خود از زمان دستگیری و شکنجه را برای حضار تشریح کرد.
در این نشست همچنین با اهدای لوح تقدیر و هدیه از ایثارگران موسسه به جهت تلاش برای حفظ انقلاب و حماسه سازی در دفاع از کشورمان قدردانی شد.

  

کلیدواژه ها: علی باقر طاهری نیا | نشست عمومی |