پیام خود را بنویسید
 

دکتر طاهری نیا در پیامی به مناسبت 22 بهمن: ما باهم خار چشم دشمنان باقی خواهیم ماند

 | تاریخ ارسال: 1401/11/20 | 

دکتر علی باقر طاهری نیا رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی با صدور پیامی به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همگان را به شرکت در راهپیمایی یوم االله ۲۲ بهمن دعوت کرد.
 


ما "باهم" خار چشم دشمنان باقی خواهیم ماند
بیست و دوم بهمن، سالروز پیروزی مردمی ترین و معنوی ترین انقلاب عصر حاضر است و امروز درحالی چهل و چهارمین بهار پیروزی را جشن می گیریم که همچنان شاهد جنگ تمام عیار جبهه رسانه ای دشمن هستیم و مواجه مبتنی بر بصیرت ذایی و بصیرت افزایی و تلاش در عرصه جهاد تبیین، ضرورتی اجتناب ناپذیر و ماموریتی بی بدیل است.
امروز پیشرفت های علمی کشور در عرصه های مختلف نوید بخش آینده روشن کشور و پیشرفت مبتنی بر دانش و دانایی است و دانشمندان، پژوهشگران و نخبگان علمی پیش قراولان این حرکت پربرکت هستند.
بیست و دوم بهمن عرصه نمایش خروش و خیزش ملت بیدار و متحد ایران اسلامی و تجدید بیعت با آرمانهای بلند امام راحل (ره) و امام خامنه ای (دام عزه) و شهیدان سرافراز است و از این رو باهم و در کنار هم یکصدا و پرطنین پیام اتحاد و انسجام ملت و دولت و اراده استوار تداوم این راه روشن را به دنیا مخابره خواهیم کرد و یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و امام شهیدان را گرامی می‌داریم و به روان پاک و مطهر آنان درود می‌فرستیم.

کلیدواژه ها: علی باقر طاهری نیا | پیام تبریک | 22 بهمن |