پیام خود را بنویسید
 

با هدف ارتقای سلامت عمومی: کارگاه آموزشی بررسی ناهنجاری‌های عضلانی-اسکلتی نیروی انسانی موسسه برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1401/9/26 | 

کارگاه بررسی ناهنجاری‌های عضلانی-اسکلتی نیروی انسانی موسسه؛ ارائه پروتکل‌های تمرینی با هدف ارتقای سلامت عمومی و جلوگیری از ناهنجاری‌های عضلانی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه در پی برگزاری طرح غربالگری تندرستی و پایش سلامت کارکنان موسسه که با همکاری پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی انجام شد و پس از بررسی نتایج حاصل از این طرح؛ کارگاه "بررسی ناهنجاری‌های عضلانی-اسکلتی نیروی انسانی موسسه؛ ارائه پروتکل‌های تمرینی" با هدف ارتقای سلامت عمومی و جلوگیری از ناهنجاری‌های عضلانی، ارائه برنامه‌های تمرینی برای پیشگیری از ناهنجاری‌های اسکلتی، ارائه برنامه تقویت عضلانی برای حفظ فرم بدن، ارائه برنامه اصلاحی ناهنجارهای عضلانی-اسکلتی توسط دکتر فریبا محمدی عضو هیات علمی پژوهشگاه تربیت بدنی برگزار شد.
شرکت کنندگان در این کارگاه به منظور افزایش سواد بدنی با مفاهیمی همچون: تعریف وضعیت بدنی یا پوسچر، انواع وضعیت بدنی، روش های ارزیابی و اندازه گیری وضعیت بدنی نیز آشنا شدند.

در ابتدای این نشست همچنین دکتر نجف آقایی مشاور رئیس موسسه ضمن تشکر از پژوهشگاه تربیت بدنی به خاطر انجام طرح غربالگری و برگزاری کارگاه آموزشی، طی سخنانی بر اهمیت پایش سلامت جسمانی و اسکلتی به منظور حفظ و تداوم سلامت کارکنان تاکید کرد.
 

کلیدواژه ها: پژوهشگاه تربیت بدنی | طرح غربالگری | کارگاه آموزشی |