پیام خود را بنویسید

در نشست عمومی هیأت رئیسه با اعضای مؤسسه: از سامانه رفاهی مؤسسه رونمایی شد

 | تاریخ ارسال: 1401/8/23 | 

نشست عمومی هیأت رئیسه مؤسسه با اعضای هیأت علمی و یاوران علمی مؤسسه برگزار شد
 


به گزارش روابط عمومی مؤسسه در این نشست دکتر مهدی دهمرده معاون توسعه مدیریت و منابع گزارش این حوزه را در چهار بخش: امور اداری و پشتیبانی، امور مالی، امور بودجه، تحول اداری و بهره ­وری و امور دفتر ارائه کرد و ادامه داد: یکی از اقداماتی که اخیراً در حوزه اداری انجام شده، راه ­اندازی سامانه رفاهی ویژه اعضای مؤسسه پژوهش و برنامه ­ریزی آموزش عالی است. دکتر دهمرده همچنین عقد تفاهم ­نامه و قرارداد با بخش­های مختلف اقامتی، تهیه و توزیع بسته رفاهی، پرداخت معوقات یاوران علمی و پژوهشگران مؤسسه، صرفه­ جویی در هزینه ­ها، تدوین کتاب آئین­ نامه­ ها و تلاش برای دریافت تخصیص مناسب از سازمان برنامه و بودجه را از دیگر اقدامات مهم این معاونت برشمرد.

در ادامه داوود جعفری کارشناس مسئول موسسه و توسعه دهنده سامانه رفاهی ضمن معرفی این سامانه به اعضاء بیان کرد: تمامی موارد رفاهی اعضای مؤسسه همچون رزو مراکز اقامتی طرف قرارداد و سفارش غذای روزانه در این سامانه دیده شده و از مهمترین مزیت­های این سامانه می­ توان به کاربر پسند بودن آن اشاره کرد.

دکتر اصغر زمانی معاون پژوهشی مؤسسه نیز گزارشی اجمالی از حوزه مدیریت خود ارائه کرد. دکتر زمانی ضمن تبریک هفته کتاب؛ به اقدامات صورت گرفته در خصوص تکمیل و ارتقاء سامانه پژوهشی مؤسسه اشاره کرد و گفت: در مدت زمان یکسال گذشته ۲۳ مسئله از جانب وزیر علوم به مؤسسه ارجاء شده که تاکنون ۹ گزارش سیاستی در این خصوص چاپ و تعداد ۶ گزارش نیز در حال انتشار است.
دکتر زمانی تدوین آئین­ نامه امتیازات اعضای هیأت علمی، راه ­اندازی میزهای آینده­ پژوهی با هدف استفاده از ظرفیت همه اعضای مؤسسه، تبدیل وضعیت همکاران پژوهشی، بررسی پرونده ترفیع و ارتقاء اعضای هیأت علمی را نیز از دیگر برنامه ­های آتی این معاونت برشمرد.

در پایان این نشست دکتر علی باقر طاهری­ نیا رئیس مؤسسه با ابراز خوشحالی از برگزاری نشست­ های صمیمانه گفت: این جلسات تمرینی است برای مدیران مجموعه تا خود را در معرض نقد قرار دهند و به اعتقاد من سه کلید واژه در برگزاری این جلسه برجسته است. نخست: صداقت دوم: صمیمیت و سوم صفا، صداقت یعنی اینکه نسبت به یکدیگر حسن ­نظر داشته باشیم و اگر خطایی هم صورت گرفت عذرخواهی کرده و نسبت به اصلاح آن بکوشیم.
طاهری­ نیا همچنین در ادامه اثربخشی و کارایی مؤسسه را مرهون تلاش تمامی همکاران مؤسسه دانست و گفت: مدیران برای پیشبرد اهداف مؤسسه می­ بایست از همه ظرفیت های نیروی انسانی استفاده کنند و اعضای مؤسسه نیز با پرورش توانمندیها و اعلام آن به مدیران خود در جهت پیشبرد اهداف مؤسسه کوشا باشند.

 


کلیدواژه ها: سامانه رفاهی | هیات رئیسه | نشست عمومی |