با حضور نماینده موسسه صورت گرفت: تاکید وزیر علوم بر تسریع در اتصال مجموعه‌های تابع این وزارت به پنجره ملی دولت هوشمند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تأکید بر تسریع در اتصال مجموعه‌های تابع این وزارت به پنجره ملی دولت هوشمند گفت: این اقدام بهره‌وری نظام آموزش عالی را افزایش می دهد.

 
./files/site1/images/News/15/1663595339-_(1).jpg
 

به گزارش روابط عمومی موسسه به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، با توجه به نزدیک شدن مهلت تعیین شده برای انجام تکالیف موضوع بند «و» تبصره (۷) قانون بودجه سال ۱۴۰۱ در خصوص اتصال به پنجره ملی دولت هوشمند، امروز (دوشنبه) نشستی با حضور دکتر زلفی‌گل وزیر علوم، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی این وزارت و مدیران فناوری اطلاعات دستگاه‌های تابعه وزارت علوم به منظور پیگیری تکالیف و هماهنگی‌های نهائی برگزار شد.

وزیر علوم در این نشست، بر اجرایی شدن تکالیف دولت در حوزه اتصال سامانه های وزارت و سازمان‌های تابعه به پنجره ملی هوشمند خدمات دولت تأکید کرده  و این اقدام دولت را در راستای افزایش بهره وری مهم ارزیابی کرد.

زلفی‌گل با اشاره به ضرورت تسریع در اجرایی شدن و استقرار سامانه شفافیت در مکاتبات اداری  وزارت علوم و مراکز تابعه و ارائه خدمات به عموم مردم در کمترین زمان گفت: تسریع در ارائه خدمات و امکان رصد نامه‌ها و مکاتبات در راستای افزایش کیفیت پاسخگویی از اولویت‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

وزیر علوم همچنین بر عزم جدی این وزارت برای ارتقاء جایگاه فناوری اطلاعات تاکید کرده  و از روسای سازمان‌های تابعه خواست بیشترین همکاری را با این حوزه داشته باشند.
همچنین مهندس ایمان جبلی کارشناس مسئول موسسه، به عنوان نماینده موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی در این نشست حضور داشت. 


 

کلیدواژه ها: زلفی گل | ایمان جبلی |

دفعات مشاهده: 107 بار   |   دفعات چاپ: 18 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA