پیام خود را بنویسید
کانال موسسه در آپارات کانال موسسه در اینستاگرام کانال موسسه در تلگرام چند رسانه ای

باهدف همفکری و افزایش سطح تعاملات صورت گرفت؛ بازدید رئیس موسسه از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

دکتر علی باقر طاهری نیا رئیس مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی با دکتر زهرا سلمان سرپرست پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دیدار و گفتگو کرد.

 
علی باقر طاهری نیا

به گزارش روابط عمومی موسسه به نقل از پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، به‌منظور توسعه ارتباطات و همکاری مشترک، نشست هماهنگی با حضور دکتر زهرا سلمان، سرپرست پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و دکتر علی باقر طاهری نیا رئیس مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی و دکتر نجف آقایی مشاور رئیس موسسه در پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی برگزار شد.
 در این نشست دکتر سلمان پس از تشریح وظایف و مأموریت‌های پژوهشگاه، گزارش مبسوطی از فعالیت‌ها و دستاوردهای پژوهشگاه ارائه کرد و سپس در خصوص توسعه ارتباط پژوهشگاه با دانشگاه‌ها، مؤسسات و سازمان‌ها متولی امر ورزش و رصد فعالیت دانشگاه‌های کشور توسط پژوهشگاه به‌عنوان مرجع علمی ورزش کشور بحث و تبادل‌نظر شد.
در ادامه این جلسه، دکتر علی کاشی معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر حسین زارعیان معاون فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه خلاصه‌ای از اقدامات صورت گرفته در معاونت‌های تحت مدیریت خود را ارائه کردند.
در پایان این دیدار، رئیس مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آزمایشگاه های پژوهشگاه با امکانات موجود، خدمات عمومی و تخصصی قابل‌ارائه در آن و نحوه ارائه خدمات مختلف تخصصی در پژوهشگاه آشنا شد.
  
 

کلیدواژه ها: علی باقر طاهری نیا | بازدید | زهرا سلمان | پژوهشگاه تربیت بدنی |