پیام خود را بنویسید
کانال موسسه در آپارات کانال موسسه در اینستاگرام کانال موسسه در تلگرام چند رسانه ای

با حضور جمعی از روسای دانشگاهها و پژوهشگاهها برگزار می شود: نشست تخصصی (سهامداری دانشگاهها در صنایع و معادن) آری یا نه؟

نشست تخصصی "سهامداری دانشگاهها در صنایع و معادن" آری یا نه؟ با حضور جمعی از روسای دانشگاهها و پژوهشگاهها به میزبانی موسسه برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه از آنجا که دیدگاه‌های مختلفی در مورد بنگاه‌داری و سهامداری و ورود مستقیم دانشگاه‌ها به عرصه‌های اقتصادی مطرح می‌شود دبیرخانه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه کشور بخش علوم، تحقیقات و فناوری، نشست "سهامداری دانشگاهها در صنایع و معادن" آری یا نه؟ را با حضور جمعی از روسای دانشگاهها و پژوهشگاههای کشور برگزار می کند. در این نشست پس از صحبت های دکتر علی باقر طاهری نیا رئیس موسسه و دکتر غلامرضا ذاکر صالحی دبیر کارگروه تدوین بخش آموزش عالی برنامه هفتم توسعه کشور، دکتر مقصود فراستخواه مدیر گروه برنامه ریزی آموزش عالی و دکتر یزدان ابراهیمی مدیر امور پژوهشی موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی دیدگاههای خود را مطرح می کنند. این نشست از ساعت ۱۱ الی ۱۳ دوشنبه ۲۰ تیرماه در سالن شهید سلیمانی موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی برگزار می شود.


 

کلیدواژه ها: موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی | دکتر غلامرضا ذاکرصالحی | برنامه هفتم توسعه | دکتر علی باقر طاهری نیا |