کانال موسسه در آپارات کانال موسسه در اینستاگرام کانال موسسه در تلگرام چند رسانه ای

جلسه ای متفاوت و دیداری صمیمی

نشست صمیمی ریاست موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی با مدیران و کارکنان حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار شد


به گزارش روابط عمومی موسسه؛ این نشست در محیطی صمیمی و دوستانه در محل سالن دکتر سیاری موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی با حضور دکتر علی باقر طاهری نیا رئیس موسسه و مدیران حوزه معاونت پژوهشی سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان و همکاران آن دانشگاه صورت گرفت.

اعضای جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم ضمن تبریک انتصاب دکتر طاهری نیا به سمت ریاست موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی، درباره موضوعاتی چون انعقاد تفاهم نامه همکاری بین موسسه و دانشگاه فرهنگیان و همچنین همکاری های بیشتر در زمینه پژوهش های مشترک صحبت نمودند.

در این نشست و دیدار صمیمی، حاضرین با اشاره به نقش همدلی و همراهی مدیران و کارکنان در موفقیت سازمان، رونق فعالیت های پژوهشی دانشگاه فرهنگیان و کسب عنوان دانشگاه برتر کشور در سال ۱۳۹۹ را محصول تلاش جمعی و انجام مسئولانه وظایف توسط کارکنان و مدیران دانستند.

در ادامه دکتر طاهری نیا ضمن معرفی موسسه، به پیشینه، مآموریت و جایگاه موسسه، گروه های پژوهشی، تعداد اعضای هیأت علمی موسسه اشاره و اعلام نمود: موسسه مرجع رسمی آمار آموزش عالی می باشد.

وی به طرح رصد اشتغال دانش آموختگان که با موفقیت در موسسه انجام می شود نیز اشاره کرد.

در پایان مقرر شد به منظور افزایش تعاملات بین دو دستگاه، تفاهم نامه همکاری مشترک بین موسسه و دانشگاه فرهنگیان منعقد شود.
 


کلیدواژه ها: دکتر علی باقر طاهری نیا | مرجع رسمی آمار آموزش عالی | دانشگاه فرهنگیان |

مطالب مشابه