کانال موسسه در آپارات کانال موسسه در اینستاگرام کانال موسسه در تلگرام چند رسانه ای

نشست رئیس و معاون پژوهشی موسسه با مدیران شورای عالی انقلاب فرهنگی

دکتر علی باقر طاهری نیا رئیس و دکتر رضا منیعی معاون پژوهشی موسسه با دکتر عموعابدینی مدیرکل اسناد و سیاستهای فناوری و نوآوری و اقتصاد دانش بنیان و دکتر سید جلال موسوی مدیرکل دفتر اسناد و سیاست های آموزشی و پژوهشی ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی دیدار نمودند.
 

به گزارش روابط عمومی موسسه در این نشست دکتر عموعابدینی و دکتر موسوی ضمن تآکید بر نقش و جایگاه موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی کشور به عنوان اتاق فکر آموزش عالی، خواستار همکاری های بیش از پیش موسسه و شورای عالی انقلاب فرهنگی و استفاده هرچه بیشتر از نتایج طرح های پژوهشی و یافته های سیاستی موسسه شدند. همچنین دکتر طاهری نیا رئیس موسسه با تاکید بر این موضوع عنوان نمود: موسسه آمادگی کامل دارد تا براساس مأموریت ذاتی خود نسبت به انجام مطالعات علمی پشتیبان برای امر سیاست گذاری و تحول در آموزش عالی اقدام و در راستای تحقق اهداف وزارت عتف و برنامه مقام عالی وزارت همکاری لازم را با شورای عالی انقلاب فرهنگی به عمل آورد.

در پایان مقرر شد به منظور هماهنگی بیش از پیش و افزایش تعاملات علمی، جلسات مشترک با حضور اعضاء محترم هیأت علمی و مدیران شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شود.


کلیدواژه ها: دکتر عموعابدینی | دکتر رضا منیعی | دکتر علی باقر طاهری نیا | دکتر سید جلال موسوی |