کانال موسسه در آپارات کانال موسسه در اینستاگرام کانال موسسه در تلگرام چند رسانه ای

دکتر طاهری نیا در جلسه با معاونین موسسه و مدیران گروههای پژوهشی: همه اعضای محترم موسسه برای ارتقاء سطح ماموریت و توانمندی موسسه مشارکت کنند

دکتر علی باقر طاهری نیا رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی در جلسه با معاونین موسسه و مدیران گروههای پژوهشی خواهان مشارکت تمامی اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان شریف موسسه به منظور ارتقاء سطح ماموریت و توانمندی موسسه شد.
 

به گزارش روابط عمومی موسسه در این جلسه که با حضور معاونین و مدیران گروههای پژوهشی موسسه برگزار شد دکتر طاهری نیا هدف از برگزاری این نشست را آشنایی بیشتر با حوزه مأموریت و کارهای در دست اقدام گروههای پژوهشی موسسه دانست و ضمن تشکر از پیشنهادهای خوبی که مدیران گروهها در راستای بهبود عملکرد موسسه ارائه نمودند اضافه نمود: یکی از ظرفیت های خالی موسسه که در همین مدت کوتاه مشاهده شد بحث تعاملات برون سازمانی موسسه است و می بایست شبکه تعاملات برون سازمانی موسسه فعالتر بشود و این امر به مرجعیت موسسه در حوزه های مآموریتی آن کمک خواهد کرد. وی یکی دیگر از ظرفیت ها را حضور موثر موسسه در مجامع برون دانشگاهی دانست و اعلام کرد: در دوره جدید موسسه در جلسات مختلفی در حوزه ستادی وزارت علوم مانند شورای معاونین، شورای گسترش، هیأت ممیزه و ... حضور خواهیم داشت و همه اینها فرصتهایی برای طرح مسائل موسسه و ارتقاء آن خواهد بود. وی یکی دیگر از مهمترین کارهای خود را در مدت دو هفته گذشته پیگیری اصلاح اعتبارات ۱۴۰۱ موسسه دانست و از برگزاری جلسات خود با رئیس کمیسیون آموزش عالی مجلس و عضو هیأت رئیسه مجلس و تشریح فعالیت های موسسه برای ایشان دانست و از قول مساعد نمایندگان محترم مجلس برای کمک به افزایش بودجه موسسه خبر داد.

دکتر طاهری نیا در این جلسه خواهان مشارکت همه اعضای موسسه برای ارتقاء سطح ماموریت و توانمندی موسسه شد و اضافه نمود: این صحبت بنده به منزله یک فراخوان عمومی برای همه اعضای موسسه است تا با مشارکت در برنامه های موسسه و ارائه پیشنهادات خود موجب ارتقاء جایگاه و سطح توانمندی موسسه بشوند.

وی رویکرد فراگروهی و انجام کارها بصورت گروهی را از دیگر نیازهای موسسه دانست و از اعضا خواستند با توجه به تحولات و ماموریت های جدید، توسعه گروههای پژوهشی و روزآمد کردن ماموریت های گروهها را مورد بررسی قرار دهند. دکتر طاهری نیا همچنین خود و معاونین موسسه را مجری ایده های کاربردی اعضای موسسه دانستند.

در این جلسه دکتر منیعی معاون پژوهشی و خانم قارون معاون توسعه مدیریت و منابع وخانم ها دکتر مریم حسینی و زینب امینی و آقایان دکتر انتظاری، دکتر ذاکر صالحی و دکتر روشن مدیران گروههای نوآوری آموزشی، پژوهش‌های آماری و فناوری اطلاعات، اقتصاد آموزش عالی و بررسی های نیروی انسانی، مطالعات تطبیقی و نوآوری در آموزش عالی و مطالعات مدیریت آموزش عالی ضمن معرفی اعضای گروه خود نسبت به ارائه گزارشی از اقدامات اعضای هیأت علمی گروههای پژوهشی موسسه و عناوین طرح های پژوهشی در دست اجرا و خاتمه یافته، کتابهای چاپ شده، مقالات و سخنرانی های علمی ایشان پرداختند و پیشنهادهای خود را به منظور بهبود عملکرد موسسه بیان نمودند.


کلیدواژه ها: مدیران گروههای پژوهشی | دکتر علی باقر طاهری نیا |

مطالب مشابه