زمان برگزاری کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی تغییر کرد

تاریخ برگزاری چهاردهمین کنفرانس ملی ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی تغییر کرد. 


به گزارش روابط عمومی موسسه به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری همایش ها و نشست های جمعی، زمان برگزاری چهاردهمین کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی به بیستم و بیست و یکم آبان موکول شد. پیش از این قرار بود این همایش در اردیبهشت ماه برگزار شود. 
گفتنی است رویکردهای ارزیابی کیفیت برای سنجش اشتغال و کارآفرینی، نقش بازار کار و ذینفعان در ارتقای کیفیت دانشگاه، کیفیت گروه‌‌های آموزشی و مهارت‌‌های اشتغال پذیری دانشجویان، اشتغال‌‌پذیری دانش آموختگان و شاخص‌‌های آن، بازار کار دانش آموختگان در ایران، روش‌‌های ردیابی وضعیت اشتغال دانش آموختگان، روش‌‌های ارتباط دانشگاه‌‌ها با کارفرما‌یان، چگونگی توسعه مهارت‌‌های حرفه‌‌ای و فردی در میان دانشجویان، ویژگی‌‌های برنامه‌‌های درسی سازگار با نیازهای شغلی کار‌فرمایان، مسئولیت پذیری و پاسخگویی دانشگاه‌‌ها در برابر اشتغال دانش آموختگان، آموزش عالی، کسب و کار الکترونیکی از عمده محورهای برگزاری این همایش می باشد. 
 این همایش با همکاری مشترک موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی و دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود و دکتر عزیزاله حبیبی رئیس کنفرانس و دکتر حمیدرضا آراسته دبیر علمی و دکتر معین عباسیان دبیر اجرایی این همایش هستند. 
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت اینترنتی کنفرانس به نشانی: http://qaus.khu.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن: ۰۲۱۸۶۰۷۲۷۰۶ و موبایل: ۰۹۳۳۳۴۶۳۳۲۷۸ تماس حاصل فرمایند.

کلیدواژه ها: کنفرانس ملی ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی | تغییر زمان کنفرانس | دکتر عزیزاله حبیبی |