با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر نسرین نورشاهی در سمت ریاست موسسه ابقا شد

 | تاریخ ارسال: 1398/9/10 | 

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر نسرین نورشاهی را به مدت دو سال در سمت رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی ابقا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه در حکم ابقای دکتر نورشاهی آمده است:

با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکارعالی و براساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری، حکم شما در سمت «رئیس مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی» برای یک دوره دو ساله تمدید می‌شود.

سیاستگذاری، تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی در حوزه آموزش عالی نیازمند اهتمام ویژه به منظور فراهم‌سازی زیرساخت‌ها و گسترش نقش پژوهش در تصمیم‌سازی‌هاست، بر این اساس، لازم است مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی، که از ظرفیت‌ مناسبی در این زمینه برخوردار است، با بهره‌گیری از توان تخصصی و مطابق با اسناد بالادستی در جهت تدوین طرح‌های اجرایی مناسب برای ارتقای فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فناورانه و نوآورانه در مجموعه آموزش عالی گام بردارد.

از سرکارعالی انتظار می‌رود که با توکل به خداوند سبحان، بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید و با همکاری اعضای هیأت علمی و کارکنان مأموریت‌های مؤسسه را در سطح ملی تبیین کنید و آنها را به نحو احسن به انجام برسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال بکوشید و نهایت اهتمام خویش را در اعمال سیاست‌های مؤثر جهت صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن موسسه به کاربندید.


کلیدواژه ها: رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی | دکتر نسرین نورشاهی | دکتر منصور غلامی |