کارگاه ایجاد اکوسیستم کارآفرینی در دانشگاهها برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1397/9/7 | 
کارگاه ایجاد اکوسیستم کارآفرینی در دانشگاهها توسط موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی و با همکاری امور بین الملل دانشگاه فنی و حرفه ای  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه مدرس کارگاه پروفسور دونگره استاد تجارت جهانی و مدیر برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی دانشگاه میسور هند بود و این کارگاه به زبان انگلیسی و با حضور چهل نفر از روسا، مدیران و اساتید دانشگاههای دولتی و بیست نفر از روسای دانشگاه فنی و حرفه ای پنجم آذرماه در ساختمان اصلی دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار شد. 

پرفسور دونگره در این کارگاه با عنوان اینکه: اکوسیستم کارآفرینی در دانشگاهها باید نهادینه شود بر ضرورت نهادینه شدن زیست بوم کارآفرینی در دانشگاهها تاکید کرد. وی اعلام نمود: این یک روند زمان بر است که در بهترین حالت نیاز است حداقل یک دوره ۲۰ ساله طی شود تا دانشگاه به طور مستقل بتواند _ از ورود دانشجو تا زمانی که فارغ التحصیل می شود و حتی بعد از آن، چرخه ای ایجاد کند.

گفتنی است در این کارگاه مباحثه با شرکت کنندگان انجام و سپس چند تکلیف به حاضران در کارگاه داده شد و برای این تکلیف ها فرصتی در نظر گرفته شد تا آن ها بتوانند به مسائل فکر کنند و راه حلی پیدا کنند. بعد از آن مدعوین به چند گروه تقسیم شدند و روی پروژه ای که داشتند کار کردند. این سمینار بسیار پویا برگزار شد و در انتها بازخوردهای خوبی از شرکت کنندگان دریافت شد.


کلیدواژه ها: کارگاه ایجاد اکوسیستم کارآفرینی | پرفسور دونگره | دانشگاه فنی و حرفه ای |


ورود به بخش ثبت نام              
مکان دوره های برگزار شده

            


         


      

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کارگاههای آموزشی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 All Rights Reserved | WorkShop

Designed & Developed by : Yektaweb