روز آمار و برنامه ریزی سال ۱۳۹۶

به مناسبت روز آمار و برنامه ریزی، جلسه قدردانی از زحمات اعضای گروه پژوهشهای آماری و فناوری اطلاعات موسسه با حضور رئیس و معاونین موسسه، مدیر و اعضای هیأت علمی و کارکنان گروه پژوهش های آماری و فناوری اطلاعات موسسه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی موسسه: خانم دکتر نورشاهی رئیس موسسه ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در گروه پژوهش های آماری و فناوری اطلاعات در یک سال گذشته به اهمیت جایگاه آمار آموزش عالی در برنامه ریزی و سیاست گذاری نظام آموزش عالی اشاره و به گزارشات استخراج شده از طریق سامانه سهام و بازخوردی که در بیرون موسسه داشته است اشاره نمودند.
سپس سرپرست گروه پژوهش های آماری و فناوری اطلاعات موسسه فعالیت های گروه را در یکسال گذشته اعلام و بیان داشت: استقرار سامانه سهام جهت جمع آوری و صحت سنجی اقلام ثبتی حوزه های ثبت نام شدگان، دانشجویان، دانش آموختگان، آموزشگران و کارکنان دانشگاهی عمده فعالیتهای گروه پژوهشهای آماری و فناوری اطلاعات موسسه در سال گذشته می باشد. وی اتصال سامانه سهام به سایر سامانه های موجود در وزارت مطبوع از طریق درگاه دولت الکترونیک را به عنوان چشم انداز آتی فعالیت های گروه اعلام نمودند.
در پایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات اعضای گروه آمار قدردانی شد.

کلیدواژه ها: روز آمار | گروه پژوهش های آماری و فناوری اطلاعات |

دفعات مشاهده: 2664 بار   |   دفعات چاپ: 48 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA