اطلاعات کتاب آمار در سال ۸۶-۱۳۸۵

اطلاعات آماری موجود در این پایگاه اطلاعاتی به طور عمده شامل آمار تعداد پذیرفته شدگان، دانشجویان و دانش آموختگان در دوره های تحصیلی مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای و دکتری تخصصی است. همچنین، آمار کادر آموزشی و کارکنان غیرآموزشی و آمار مربوط به دوره های شبانه (نوبت دوم)، معادل، فراگیر و آموزش از راه دور را نیز شامل می شود.
نمونه سؤالاتی که داده های آماری  موجود در این پایگاه اطلاعات، امکان پاسخگویی به آن را فراهم می سازد، عبارت اند از:
الف- چند نفر دانشجو در چه دوره های تحصیلی، در چه رشته ها و گروه های تحصیلی، به کدام شیوه آموزشی و با کدام نوع تحصیل در سال تحصیلی ۸۶-۱۳۸۵ در مراکز آموزش عالی ایران به تحصیل مشغول هستند؟
ب- چه تعداد پذیرفته شده در چه دوره های تحصیلی، در چه رشته ها وگروههای تحصیلی، به کدام شیوه آموزشی و با کدام نوع تحصیل در سال تحصیلی ۸۶-۱۳۸۵ در مراکز آموزش عالی ایران ثبت نام کرده اند؟
 
شایان ذکر است:
۱. 
دانشگاه پیام نور، اطلاعات خودر را به صورت استانی ارائه نکرده، بنابراین در جداول مربوط به استانها، اطلاعات این دانشگاه وجود ندارد.
۲. 
دانشگاه آزاد اسلامی هم، اطلاعات پذیرفته شده ثبت نام نموده را ارائه نکرده، و آمار این قشر، محاسبه شده است. نیز، به دلیل اختلاف با فرمت خواسته شده، فقط به آمار کلان دانشگاه، اشاره شده است.

۱- هدف‌
هدف‌ از تهیه‌ پایگاه‌ اطلاعاتی‌ در این‌ طرح‌ گردآوری‌، استخراج‌ و بهنگام‌ نگهداشتن‌ اطلاعات‌ مربوط‌ به‌ دانشگاهها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ ایران است‌.
 
۲-  روش‌ آمارگیری‌
برای‌ شمارش‌ کامل‌ به‌ کلیه‌ مراکز آموزش‌ عالی‌ ایران‌ پرسشنامه‌ الکترونیکی ارسال‌ شده‌ است‌. داده‌های‌ مندرج‌ در پرسشنامه‌ الکترونیکی وارد پایگاه اطلاعاتی شده‌ و پس‌ از کنترلها و پردازشهای‌ لازم‌، طبقه‌بندی‌ و استخراج شده ‌است.
 
۳- جامعه‌ آماری‌
جامعه‌ آماری‌  مورد استفاده‌  در این‌ طرح‌ کلیه‌ دانشگاهها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی (جز مراکز تربیت معلم وزارت آموزش و پرورش) مورد تایید شورای‌ گسترش‌ دانشگاهها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ بوده‌اند که‌ در سطحی‌ بالاتر از دیپلم‌ متوسطه‌ دانشجو دارند و به‌ دانش‌ آموختگان‌ خود مدرک‌ مورد قبول‌ مراجع‌ ذیصلاح‌ را اعطا می‌کنند.


در ادامه بخشی از اطلاعات مربوط به سی دی همراه با کتاب قابل دسترس می باشد:
 
 
عنوان بخش دریافت فایل اکسل
نمودارها
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل نهم
فصل دهم
فصل یازدهم

کلیدواژه ها: اطلاعات ضمیمه کتاب آمار سال ۸۶-۱۳۸۵ |

دفعات مشاهده: 1282 بار   |   دفعات چاپ: 48 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA