اطلاعات کتاب آمار در سال ۸۷-۱۳۸۶

اطلاعات آماری موجود در این پایگاه اطلاعاتی به طور عمده شامل آمار تعداد پذیرفته ‏شدگان (ورودی‏های جدید)، دانشجویان و دانش ‏آموختگان در دوره‏ های تحصیلی مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ‏ای و دکتری تخصصی است. همچنین، آمار آموزشگران دانشگاهی (کادر آموزشی) و کارکنان غیرآموزشی و آمار مربوط به دوره ‏های شبانه (نوبت دوم)، فراگیر و آموزش از راه دور را نیز شامل می‏شود.
نمونه  سؤالاتی که داده‏ های آماری  موجود در این  پایگاه  اطلاعات، امکان پاسخگویی به آن  را فراهم  می‏سازد، عبارت ‏اند از:
الف- چند نفر دانشجو در چه دوره ‏های تحصیلی،  در چه رشته ‏ها و گروه ‏های تحصیلی، به کدام شیوه آموزشی و با کدام نوع تحصیل در سال تحصیلی ۸۷-۱۳۸۶ در مؤسسات آموزش عالی ایران به تحصیل مشغول هستند؟
ب- چه تعداد پذیرفته شده در چه دوره ‏های تحصیلی، در چه رشته ‏ها وگروه‏ های تحصیلی،  به کدام شیوه آموزشی و با کدام نوع تحصیل در سال تحصیلی ۸۷-۱۳۸۶ در مؤسسات آموزش عالی ایران ثبت ‏نام کرده‏ اند؟
 
۱- هدف‌
هدف‌ از تهیه‌ پایگاه‌ اطلاعاتی‌ در این‌ طرح‌ گردآوری‌، استخراج‌ و به ‏هنگام‌ نگه‏داشتن‌ اطلاعات‌ مربوط‌ به‌ دانشگاه‏ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ ایران است‌.
 
۲-  روش‌ آمارگیری‌
برای‌ شمارش‌ کامل‌ به‌ کلیه‌ مؤسسات آموزش‌ عالی‌ ایران‌ پرسشنامه‌ الکترونیکی ارسال‌ شده‌ است‌. داده‌های‌ مندرج‌ در پرسشنامه‌ الکترونیکی وارد پایگاه اطلاعاتی شده‌ و پس‌ از کنترل ‏ها و پردازش ‏های‌ لازم‌، طبقه‌بندی‌ و استخراج شده ‌است.
 
۳- جامعه‌ آماری‌
جامعه‌ آماری‌ مورد استفاده‌ در این‌ طرح‌ کلیه‌ دانشگاه‏ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی (جز مراکز تربیت معلم وزارت آموزش و پرورش) مورد تایید شورای‌ گسترش‌ دانشگاه‏ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ بوده‌اند که‌ در سطحی‌ بالاتر از دیپلم‌ متوسطه‌ دانشجو دارند و به‌ دانش ‏آموختگان‌ خود مدرک‌ مورد قبول‌ مراجع‌ ذیصلاح‌ را اعطا  می‌کنند.


در ادامه بخشی از اطلاعات مربوط به سی دی همراه با کتاب قابل دسترس می باشد:

 
 
عنوان بخش دریافت فایل اکسل
نمودارها
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل نهم
فصل دهم

کلیدواژه ها: اطلاعات ضمیمه کتاب آمار سال ۸۷-۱۳۸۶ |

دفعات مشاهده: 1212 بار   |   دفعات چاپ: 44 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA